Embed

Hayırlı cuma(lar )olsun.Şubat toplantımız

Bu dünya bir gün o'da bu gün diyorlar yaa çok doğru.Bende diyorum ki yazıklar olsun bu dünyayı mal edinip

insan kalbi kıranlara,yazıklar olsun yalan düzen kuranlara yazıklar olsun.

Geçtiğimiz cumartesi blogcu arkadaşlarımızla ,blogcu arkadaşımız gizli hazinelerimdeydik,kendisine sevgi dolu kucak dolu teşekkürler,o güzel sofrasını ve evini bize tüm samimiyetiyle açtığı için.

Uzun,uzun dost sohpetleri yaptık,bloglarımızdan,blog arkadaşlarımızdan,aramızdan kızının taini nedeniyle ayrılan blogcu yaseminindefteri arkadaşımız yaseminin kulaklarını hasretle çınlattık.Güzel dostluklar unutulmuyor,ne mutlu böylesi dostlara.

Ev sahibemizin yengesinin ve ablasının(blogcu örgücantam) yaptıgı bebek poşetlerine ,havlu süslemelerine baktık,ellerine sağlık çok sık çalışmalar,fikirler aldık,fikirler verdik.

Blogculuk emeğin paylaşıldığı güzel dostlukların kurulduğu,en nefis paylaşım siteleri,blogcu olmaktan dolayı çok mutluyum,çok güzel dostluklar edindim,bilğisayarınızın başına geçtiğiniz zaman dünyanın bir ucundaki,yüzünü görmediğiniz insanlarla hayata dair paylaşımlar yaşayıp,günaydınnnnnnnnn,iyi akşamlarrrrr diyorsunuz,o gün onun evinde pişirdiği bir yemegi,sizde akşam evinizde yapıp onunla aynı tadı paylaşıyorsunuz.

Hayat bir gün oda bu gün,sevgili arkadaşlar,daima samimi dostça,yalansız dolansız,yaşamayı diliyorum.

 

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !